ללמוד הכל, מהתחלה ועד הסוף לפני שמתחילים ליישם

לדעתי, זהו השיעור החשוב ביותר. זה מה שיקבע לאיזה צד אתם שייכים – אלה שמצליחים, או אלה שנכשלים, מוותרים ועוזבים. ברור לכם לאיזה חלק מהם יש יותר כסף בחשבון הבנק, נכון?

זו טעות ששווה הרבה כסף. זה נכון, לא מפסידים כסף מזה שלא עושים כלום. אבל היום אני מתייחסת לעסקים בכלל ולכסף בפרט בצורה אחרת – כל יום שלא הרווחת כסף, זה אומר שהפסדת. ברור שבלי ידע סתם להתחיל לנסות דברים זה ממש לא חכם. אבל אסור ליפול לקיצוניות אחרת. אני מכירה הרבה אנשים כאלה, וגם אני הייתי ביניהם. חיפשתי כל פיסת מידע שאפשר להשיג באינטרנט, דיברתי עם אנשים שכבר עשו והצליחו לא מעט, וכל זה בנוסף לתוכנית הכשרה רצינית מאוד שנרשמתי אליה. למדתי המון דברים, ראיתי שאני לא מספיקה אפילו לעשות את כל השיעורים כמו שצריך, כי גם עבדתי במשרה מלאה, וגם גידלתי שתי בנות בבית. ראיתי איך אנשים אחרים לידי עושים דברים, מתקדמים, אז אני אפילו התביישתי לפעמים לשאול שאלה, כי זה נראה לי משהו מאוד פשוט ושטותי אפילו בשבילם, אז לא רציתי לעשות לעצמי בושות… בשלב מסויים הגיעה הזדמנות להשתתף בפרוייקט מאוד גדול (השקה, זוכרים? אם לא, תקראו את השיעורים הקודמים שוב). אני אמרתי לעצמי – אני עוד לא למדתי את הכל, לא יודעת מספיק דברים כדי להשתתף, אני אלמד, אתקדם, ואשתתף בפעם הבאה.

זה היה טפשי, בדיעבד אני יודעת שזו הייתה טעות נוראית. אנשים שלמדו איתי עשו רווח של מאות אחוזים. כמה אני עשיתי? נכון, אפס שקלים. למה? כי פחדתי, כי חשבתי שאני עדיין לא טובה בזה מספיק. מתי באמת הצלחתי ללמוד מה נכון ומה לא נכון לעשות, איך להרוויח ולא להפסיד מקמפיינים? בהשקה הראשונה שהשתתפתי, בהצעה הראשונה שקידמתי. לא צריך להיות מושלם, גם תוך כדי עשייה לומדים, ואפילו יותר ממה שלומדים משיעורים. השיעורים הם הבסיס, אבל כדי באמת להצליח צריך פשוט לעשות. עדיף להוציא משהו לא טוב, פגום, לנסות, לראות שזה לא עובד, לתקן, לעשות חדש ולהגיע לתוצאה מוצלחת… במקום לא להוציא כלום, להמשיך לשבת וללמוד כאשר אחרים לידך כבר מפקידים כסף בבנק.

לצפייה חינם בסדרת ההדרכות בשיווק שותפים לחצו כאן

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *